top of page

Acerca de

4_White-Light-Essences-Grey.jpg

Spirituální esence 
Esence bílého světla, zprostředkovávají prožitek duchovního léčení, skrze to následně i léčení fyzického těla.
Skrze ukotvení změn v duchovní úrovni lidského bytí procítíme účinek i ve fyzickém těle.

Všechny esence z této řady pracují na rozšíření vědomí.

Tyto esence pracují zejména v úrovni 7., 8. a 9. čakry.

Jejich účinek spočívá v tom, aby lidé nalezli Zdroj v sobě, byli si jistí svým vlastním vedením
a nemuseli hledat pomoc "venku".

Zahrnuje 7 jednotlivých esencí: VODA (WATER) Pracuje se všemi tématy spojenými s elementem vody. K těmto tématům patří například navození harmonie v emocích, spojení s Duchem.

VODA (WATER)

Pracuje se všemi tématy spojenými s elementem vody. K těmto tématům patří například navození harmonie v emocích, spojení s Duchem Vody, vyrovnání se s traumaty z minulosti, ale také uvolnění zadržovaného smutku

VZDUCH (AIR)

Pracuje se všemi tématy spojenými s elementem vzduchu. K těmto tématům patří například schopnost „cestovat“ do různých duchovních sfér, navození lehkosti, vzdušnosti a bezstarostnosti. Esence usnadňuje myšlenkové procesy.

ZEMĚ (EARTH)

Pracuje se všemi tématy spojenými s elementem Země. K těmto tématům patří například uzemnění, trpělivost, ale také naladění a spojení s jemnohmotnými vibracemi. Dále tato esence posiluje naše spojení s přírodou, s našimi předky, s duchy země, životní silou a počátky života.

OHEŇ (FIRE)

Pracuje se všemi tématy spojenými s elementem ohně. K těmto tématům patří například spálení nečistot (zejména v astrálním těle), spojení s prapůvodem života na Zemi, kdy oheň hrál nezastupitelnou úlohu, s počátkem inteligence Země. Tato esence vrací duši člověka v čase až tam, kdy se rozhodla pro inkarnaci, otevírá nám přístup k našim nejvnitřnějším tajemstvím.

VYŠŠÍ JÁ (HIGHER SELF)

Tato vysoce koncentrovaná esence pracuje s napojením člověka na vlastní Vyšší Já. Je to esence, která byla vyrobena jako první z duchovní série esencí Bílého Světla. K jejím kvalitám patří schopnost pracovat na mnoha tématech lidské spirituality. Tato esence přivádí energii nejvyššího řádu do samého jádra člověka, odkud může vyzařovat ven a expandovat. S touto esencí máme příležitost spojit se s tím, co je za fyzickou
zkušeností a napojit se na zdroje starobylé moudrosti a vědění.

DÉVICKÁ ESENCE (DÉVIC)

Tato vysoce koncentrovaná esence vyrobená v okamžiku slunovratu pomáhá vytvořit silné spojení s říší Dév („přírodních duchů“), zatímco její léčivá kvalita vrací člověka k jednoduchosti a blaženému míru. Přináší pocit naprosté jednoty se vším, takže se mnohem méně stresuje a přehnaně zabývá „žabomyšími válkami“ a potížemi každodenního života.

ANDĚLSKÁ ESENCE (ANGELIC)

Tato vysoce koncentrovaná esence propojuje člověka s říší andělů. Pomáhá nám pročistit naše touhy na nejvyšší možnou míru, za jejich materiální nebo fyzikální podstatu, pozvednout je do nejvyšších duchovních úrovní. Po celý život až do jeho úplného konce se andělé stále snaží inspirovat nás a pozvednout naše vědomí k duchovnu, abychom dosáhli „až ke Světlu.“ Pokud se nám to podaří, dostane se nám důkladné očisty, která nás zbaví spousty naší zátěže. Angelic esence nás otevírá pro přijímání andělských tónů a inspirací, lásky, uvědomění, vedení a instrukcí.

Podrobnější informace o jednotlivých esencích budou doplněny.

Chcete vědět víc?

Ozvěte se nám a my rádi zodpovíme vaše dotazy.

Děkujeme za odeslání!
8_Red Lily.jpg
bottom of page