top of page

Acerca de

9_k bachovkám_IMG_20191017_155829.jpg

Esence, které pomáhají lidem stát se šťastnými zdravými vyrovnanými bytostmi …

Esence, které Vám pomohou změnit život …

Esence, plné světla a lásky …

Bachovy květové esence jsou květové esence vytvořené původně Dr. Edwardem Bachem v 30. letech 20. století. Řada obsahuje 38 koncentrátů vyrobených z rostliny.

Jedná se stejně jako Australské květové esence a Esence Světla o vibrační esenci, o informační přípravek. Dr. Bach již nežije, proces výroby esencí následuje jeho odkaz.

V současné době, kdy vibrace planety Země se navyšují a přichází zcela nová témata a výzvy, mohou být Bachovy esence pro mnoho lidí již zcela nedostatečné. Stále však mají své místo, svou sílu a pro mnoho témat jsou velmi přínosné.

Mou cestou je věnovat se esencím, které jsou svým spektrem účinků v plném rozsahu potřeb lidí, a to jsou Australské květové esence, jejich výrobce Ian White nad nimi stále drží energetickou ochranu a celý proces zhmotnění esence je v jeho režii. Je to krásná čistá bytost a mohu říci, že zde je záruka duchovní čistoty.

V letošním roce jsem dostala již svolení vytvořit první jedinečnou Esenci Světla – českou, z české čisté přírody a je to esence květová a vysokovibrační světelná zároveň. Jedinečná transformační esence. (zde dát proklik na Esence Střemcha) Jejímu potenciálu se chci nadále věnovat, neboť je velmi třeba nám všem, abychom mohli žít šťastný, svobodný život, ve zdraví a v hojnosti.

Chcete vědět víc?

Ozvěte se nám a my rádi zodpovíme vaše dotazy.

9_k bachovkám_IMG_20191017_155829.jpg
Děkujeme za odeslání!
bottom of page