top of page

Acerca de

Okvětní lístky květin

Australské květové esence jsou svou vibrační frekvencí

vždy naladěny na nejefektivnější účinek pro vás.

Jak já vnímám význam Australských květových esencí pro náš život? Jaké mají pro nás poselství, co nám přináší?

 • Jsou to přírodní pomocníci, které si můžeme je vzít na pomoc v jakékoli situaci a z jakéhokoli důvodu.

 • Jsou plné léčivé síly.

 • Posilují svými vibracemi naše nejlepší kvality.

 • Posilují nás na cestě naší Duše.

 • Probouzí v našich tělech sebeuzdravující procesy.

 • Léčí a uzdravují cokoli, kohokoli.

 • Vyrovnávají, čistí a odblokovávají.

 • Harmonizují, propojují, zvědomují.

Naše těla mají sebeléčivý potenciál. Pokud je nezatěžujeme přespříliš, mají úžasnou schopnost regenerace. Dnešní prostředí je plné vnějších nástrah a jedů a někdy tyto jedy i vpravujeme do našeho těla (jídlo plné pesticidů či chemických přísad, chemické léky, očkování…). Naše dnešní těla jsou ale také plná bolesti, traumat, ukřivdění, nepochopení, pocitu ohrožení, nejistoty, hněvu, strachu – to vše jsme si v minulosti nasbírali buď svou prožitou zkušeností nebo přes rodiče.


Spousta dějů se odehrává nevědomě. Dokud jsme v nevědomém žití svého života, nechápeme proč se nám co děje, proč jsme nemocní, unavení, frustrovaní, proč se nám nedaří a proč nejsme šťastní. Až s vykročením na cestu vědomého života, tedy s rozhodnutím „beru svůj život do vlastních rukou“ nebo uvědoměním podobného charakteru, které nám jako dar přináší závažné nemoci a úrazy či ztráty blízkých osob, až pak můžeme očekávat, že budeme žít opravdu šťastně. Svůj život začneme řídit. Každou svou myšlenkou, každým svým slovem, každým svým činem.

 • K tomu, abychom se spojili sami se sebou,

 • k tomu, abychom se vyléčili,

 • k tomu, abychom byli šťastní,

 • k tomu, abychom nalezli svůj směr a poslání,

 • k tomu, abychom se pustili minulosti,

 • k tomu, abychom vyléčili minulé křivdy, traumata a viny,

 • k tomu, abychom byli sebe-vědomí,

 • k tomu pomáhají Australské květové esence.

Jejich síla a možnosti jsou neomezené. Účinkují jak na problémy fyzického rázu (nemoci, bolesti, úrazy), tak psychického charakteru (emocionální a mentální rovina našeho žití), tak i v duchovní rovině (smysl života, duchovní růst).


Spolu s květovými esencemi pracuji s vysokovibračními esencemi, které jsou také vytvářené Ianem Whitem v Austrálii, jejich dosah je neomezený zcela. S jejich působením se propojujeme nejen se Zemí, ale i s Vesmírem a silnými energiemi.

Vnímám to tak, že užíváním esencí nahrazujeme mnoho způsobů terapií, ušetříme mnoho měsíců či let snahy něco pochopit a mnoho vydané energie.

S využitím jiných terapií a druhů léčby se ale užívání esencí nevylučuje a naopak mnohdy lze řešení problému hodně urychlit. Zejména tam, kde je potřeba zvědomění problému. Neexistuje univerzální rada, každému vyhovuje jiný přístup a jiná metoda. Esence jsou tedy mezi možnostmi, které můžete využít. Já osobně k nim sahám mezi prvními. Zejména, když vím, že nebude stačit léčba fyzického těla, kterou lze řešit mnoha jinými přírodními metodami. Ale i tam jsou esence ve svém účinku vhodnější, protože jejich účinek je rychlý.


Často lidé nevědí, která cesta je pro ně vhodná. Doporučuji si ji navnímat srdcem, jaký máte pocit, když byste šli na takovou terapii a měli dělat to a to (třeba pít půl roku čaje, užívat bylinné tinktury, chodit na psychoterapie, užívat chemické léky), nebo kdybyste si nechali namíchat esence (třeba na dálku) a užívali je ve svém soukromí a i tak sami se sebou byste problém rozklíčovávali.

S mými klienty to mám běžně tak, že součástí mých služeb je potřebná podpora po celou dobu užívání esencí. Řešíme, co vyvstává, otázky, pocity, změny, pomáhám jim pochopit a vedu je k sebeuvědomění a přijetí odpovědnosti za svůj život a za daný proces.

Tuto odpovědnost z vás totiž nikdo nemůže sejmout.

Nehledejte guru, který za vás něco vyřeší, něco vám zcela vysvětlí, něco za vás zařídí, kterému uvěříte, že vás zná lépe než vy sami. Pokud si zatím nejste jistí svou vnitřní silou, hledejte průvodce, který poskytne svou podporu, svůj vhled a vhodně vám klade otázky a vede vás do vašeho nitra.

Australské květové esence jsou svou vibrační frekvencí vždy naladěny na nejefektivnější účinek pro vás.

Pokud potřebujete přidat k jejich užívání další prostředek / terapii, dovedou vás k tomu.

Můj obdiv k esencím je stále větší a větší, s každým příběhem vyřešeného problému, s každou zpětnou vazbou, kterou dostanu, s každým pokrokem, které díky nim dělám já nebo účinkem, který vidím na své dceři a svých blízkých.

Jsem si jistá, že Australské květové esence jsou vhodné i právě pro Vás!

Dáte se na cestu sebepoznání a uzdravení?

Jsem Pavlínka Maya, průvodkyně na cestě životem, terapeutka Australských květových esencí.

Psát mi můžete do zpráv nebo na email esencesvetla@gmail.com.

Napište mi, vykročte na svou cestu a žijte svůj úžasný vysněný život!

Chcete vědět víc?

Ozvěte se nám a my rádi zodpovíme vaše dotazy.

Děkujeme za odeslání!
8_Red Lily.jpg
bottom of page