top of page

Esence světla - Střemcha

Aktualizováno: 16. 11. 2022Esence Světla - Esence Střemcha

vznikla velmi silného slunečného dne v květnu 2021 v překrásné jihočeské krajině, na břehu řeky Nežárky. ESENCE UVÁDĚJÍCÍ DO KRÁLOVSTVÍ BOŽÍHO ESENCE PROBOUZEJÍCÍ DO ŽIVOTA PŘINÁŠÍ ČISTOU LÁSKU do partnerských svazků. ŽEHNÁ PARTNERSTVÍ ženy a muže ve vší posvátnosti jejich spojení. Esence obsahuje téma ODEVZDÁNÍ. V Esenci je ukotveno krystalicky čisté vědomí. Aspekty duhového světla prolnuté ve vodě. Esence Vody a Slunce. S Esencí Střemchy můžete dojít poznání, pozdvihnutí vibrací, transformace i fyzického léčení. Je to esence podstaty života, napojení na Zdroj a Matku Zemi skrze sebe a esence posílení vlastního světla a podpory na cestě duše. ESENCE POSVÁTNÝCH PARTNERSKÝCH SVAZKŮ Otevírá srdce a „léčí“ bolístky v oblasti srdeční čakry uložené. Pomáhá prohloubit vnímání partnera, harmonizuje proudění energie mezi partnery. Těm, kteří jsou v současné době sami, pomůže vyčistit vzorce a zátěže, které jim láskyplný harmonický vztah dosud bránily žít. Esence hluboké očisty a transformace žen i mužů pro život v pravdě, svobodě a lásce. Esence vhodná pro posvěcení manželství - lze užít jako přípravu na svatbu nebo přímo při obřadu pro zajištění posvátnosti svazku. Pokud toužíte po hlubším souznění ve vztahu je ideální, když esenci užívají současně oba partneři.
Poselství esence Střemcha speciálně pro ženy: Ženy vědomé si sebe sama, ženské síly a jemnosti, vědomé si svých úkolů v tomto čase na Zemi, jsou tvůrčí silou současného dění. Předchozí roky již mnohé ženy vyslyšely hlas z jejich nitra proudící, kudy promlouvá Vesmír i Matka Země. Esence pomůže ještě snáze nyní procházet těžkými energiemi a více svou sílu ukotvit – v sobě a již i ve svém okolí. Esence vynáší tvé vlastní světlo z nitra ven, proudí a již jej nelze schovat. Esence Střemchy je esencí plnění snů, které jsou v souladu s cestou Duše. ÚČINKY ESENCE NA ENERGETICKÉ A FYZICKÉ ÚROVNI: Esence harmonizuje celý energetický systém těla, pracuje s jednotlivými čakrami. Nejsilněji pocítíme účinek na srdeční čakře. Esence otevírá srdce, čistí celé energetické centrum. Účinek na jednotlivé čakry – potenciál harmonizace: 1. čakra – až o 50 % 2. čakra – až o 60 % 3. čakra – až o 70 % 4. čakra – až o 90 % 5. čakra – až o 70 % 6. čakra – až o 70 % 7. čakra – až o 50 % Esence harmonizuje amygdalu* – čistí uložené vzorce z emočního těla. * Amygdala hraje hlavní roli ve formování a uchování paměťových stop spojených s emočními prožitky s emocionálním zabarvením. Významně ovlivňuje chování při strachu, radosti. Na fyzické úrovni esence odlehčuje pohybovému aparátu, čistí usazeniny z kloubů a dodává celému tělu pružnost a pohyblivost. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Převažující barvy esence: bílá, zlatožlutá, zelená – je vhodné se jimi při užívání i obklopovat. Propojování do jemnohmotných těl a ukotvování do fyzického těla se děje samovolně.

Právem můžeme střemchu obecnou nazývat STROMEM LÁSKY. Z květů keře, jehož větve se v koruně spojovaly do tvaru srdce, byla esence vytvořena. Symbolika srdce a energie čisté lásky byla celou dobu při přenosu vibrací do esence přítomna. Střemcha roste jako keř i jako strom. Zajímavý aspekt, symbolizující možnost volby a také přizpůsobivosti a zohlednění potřeb vlastních i potřeb a možností, které dává okolí. Střemcha byla pro naše slovanské předky magickým stromem – keřem, dřevo má ochrannou moc. Magický keř, který ukazuje svou krásu na odiv jen v krátkém období roku (dubna, května) a to svými omamně vonícími květy. Harmonizační rostlina pro všechna energetická centra. Květů v hroznovém květenství je různý počet – symbolika možné pomoci všem, ať již je vědomí daného člověka jakkoli rozšířené. Jednotlivé květy jsou počtem okvětních lístků spojeny s číslem 5. Střed. Rovnováha. Harmonie. Pomáhá navracet do vlastního středu, spojit všechna centra, vertikální napojení a propojuje v těle sílu všech živlů a vyrovnává je.
11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page